فایل(دانلود پاورپوینت سرطان پوست)

سرطان پوستدانلود پاورپوینت سرطان پوست|50306811|wak30010792|
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان دانلود پاورپوینت سرطان پوستقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

قسمتی از متن.....


تشریح سرطان


به رشد نابهنجار، غیر عادی و کنترل نشده سلول های بدن سرطان اطلاق میشود که در صورت درمان نشدن منجر به مرگ بیمار می شود. بیشتر سرطان ها به صورت تومور و غده یا برآمدگی در بدن بروز میکنند. البته باید توجه داشت که تمام تومورها سرطانی نیستند. تومور بافتی است که هیچ گونه فعالیت فیزیولوژیکی را در بدن انجام نمی دهد. گاهی ممکن است شبیه به یک زگیل باشد و در مواردی به صورت یک غده بدخیم. سرطان پوست یکی از شایع ترین بیماری هایی است که از طریق تومورها به وجود می آیند، اما اگر در همان مراحل اولیه تشخیص داده شوند، جای امیدواری برای درمان آنها وجود دارد.
تعداد اسلاید : 21 اسلاید
فرمت فایل:
پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای :
ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس
مطالب دیگر:
📜تحقیق جيگ و فيكسچر📜نکات کلیدی در نحوه دفاع از پایان نامه📜تحقیق حسابداری در بانك سپه📜نقشه ها و جزئیات مربوط به درس عناصر و جزئیات📜روش تحقیق، تدوین و ارائه پایان نامه برای رشته های شهرسازی، معماری و هنر📜تحقیق حسابداری مالی و استانداردهای حسابداری📜تحقیق حسابداری مدیریت دیروز، امروز، فردا📜تحقیق حسابداری مسئولیت های اجتماعی📜عملیات حسابداري وجوه نقد و بانک📜تحقیق خانه حاج آقا علی رفسنجان📜تحقیق خودتنظیمی📜تحقیق داده کاوی، مفاهیم و کاربرد📜تحقیق درک مقاومت سرمایی گیاه📜تحقیق هارد دیسک ها📜تحقیق ديه متفاوت و كفاره متساوى📜تحقیق روترها📜تحقیق روش جبهه کار طولانی در مهندسی معدن📜تحقیق مدیریت تغییر📜تحقیق مدل مهارت های کوانتومی در مدیریت📜تحقیق جهانی شدن و اقتصاد ایران📜تحقیق سبک مدیریت و خلاقیت📜تحقیق زغال سنگ و کارخانه زغالشویی📜تحقیق ژیمناستیک ریتمیک📜گزارش کارآموزی مدیریت، نظارت و اجرای نقشه های ساختمانی📜تحقیق ساختار سرمایه