فایل(ترجمه مقاله بیماری پسوریازیس (بیماری التهابی مزمن پوست)؛ درمان نوین بیماری پیچیده)

بیماری پسوریازیس,بیماری التهابی مزمن پوست, درمان نوین بیماری پیچیده,‏تظاهرات پوستی پسوریازیس,دانلود,مقاله,ترجمه مقالهترجمه مقاله بیماری پسوریازیس (بیماری التهابی مزمن پوست)؛ درمان نوین بیماری پیچیده|41005185|wak30010792|
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان ترجمه مقاله بیماری پسوریازیس (بیماری التهابی مزمن پوست)؛ درمان نوین بیماری پیچیدهقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

بیماری پسوریازیس (بیماری التهابی مزمن پوست)؛ درمان نوین بیماری پیچیده

چکیده

‏تظاهرات پوستی پسوریازیس از نظر مرفولوژی و شدت بسیار متنمع اند و درمان باید مطابق با این تنووعات انجام گیرد. عوامل بیولوژیک درمان های نوینی هستند که برای معالجه فرم های شدید بیماری بکار برده میشوند. باید توجه داشت که فرم های شدید پسوریازیس می توانند مشکلات قلبی- عروقی و نیز خطر مرگ و میر را افزایش دهند. از این رو در انواع شدید بیماری، توجه به استراتژیهای پیشگیرانه اهمیت زیادی دارد.

‏- نکات مهم

‏- مطالعات 10 ‏سال گذشته نشان داده اند بین پسوریازیس و برخی اختلالات از جمله سندروم متابولیک و بیماری قلبی- عروقی ارتباط وجود دارد. به عنوان نکته قابل توجه، خطر این اختلالات با افزایش سن کاهش مییابد. بیماران در معرض خطر شامل مردان جوان مبتلا به نوع شدید پسوریازیس میباشند.

‏- پسوریازیس پلاکی شایع ترین نوع پسوریازیس است. انواع دیگر پسوریازیس نیز وجود دارند که واکنش هر یک از آنها نسبت به درمان متفاوت میباشد و ممکن است با علایم سیستمیک متنوعی همراه باشند.

‏- بازدارندهای TNF (عامل بافت مردگی تومور) باید به عنوان اولین رده عوامل درمانی برای معالجه آرتریت پسوریاتیک در نظر گرفته شوند.

‏- فتوتراپی و داروهای سیستمیک از جمله متوترکسات، اسیترتین (سوریاتان) سایکلوسپورین و عوامل بیولوژیک موثرترین داروهای درمانی برای پسوریازیس متوسط تا شدید می باشند.


مطالب دیگر:
📃پاورپوینت مقایسه رویکرد روان پزشکی کوتاه مدت با روان کاوی کلاسیک📃پکیج گزارش کارورزی4 دانشگاه فرهنگیان+ کارنمای دانشجو معلم (ویرایش شده)📃گزارش کارآموزی در داروخانه📃تحقیق نظریه شخصیت میلون📃پاورپوینت رشد اخلاقي از ديدگاه كهلبرگ📃تحقیق مخاطره، بازده و هزینه سرمایه ای در مدیریت مالی📃پاورپوینت سهام عادی: تجزیه و تحلیل و استراتژی ها📃پاورپوینت فصل هشتم مدیریت سرمایه گذاری تهرانی و نوربخش با موضوع ارزیابی عملکرد سرمایه گذاری📃پاورپوینت فصل یازدهم مدیریت سرمایه گذاری تهرانی و نوربخش (سهام عادي: تجزيه و تحليل و استراتژی ها)📃پاورپوینت فصل دوازدهم مدیریت سرمایه گذاری جونز ترجمه تهرانی و نوربخش با موضوع کارایی بازار سرمایه📃پاورپوینت اوراق بهادار قابل تبدیل و مفهوم بازار سرمایه و بورس اوراق بهادار📃مقاله ترجمه شده با عنوان رایانش ابری اجتماعی (سوشیال کلود کامپیوتینگ) با استفاده از شبکه‌ اجتماعی📃تحقیق پرورش شترمرغ در سنین مختلف📃تحقیق تغذیه شترمرغ📃تحقیق پرورش شترمرغ از ابتدا تا انتها📃پاورپوینت فصل سیزدهم مدیریت سرمایه گذاری جونز ترجمه تهرانی و نوربخش(تجزیه تحلیل اقتصاد/ بازار)📃پاورپوینت فصل چهاردهم مدیریت سرمایه گذاری جونز ترجمه تهرانی و نوربخش با موضوع تجزیه و تحلیل صنعت📃پاورپوینت فصل پانزدهم مدیریت سرمایه گذاری جونز ترجمه تهرانی و نوربخش با موضوع تجزیه و تحلیل شرکت📃پرسشنامه نگرش به ریاضی ایکن📃فایل اکسل جامع گزارش هفتگی پیشرفت پروژه های عمرانی📃پاورپوینت تجزیه و تحلیل گری صورت های مالی📃پاورپوینت تجزیه و تحلیل و گزارش گیری نسبت های مالی در حسابداري📃تحقیق تجزیه و تحلیل نسبت های مالی و سیستم مدیریتی بهبود مستمر📃پاورپوینت اصول طراحی پله، آسانسورها و پله برقی📃پاورپوینت مراحل تجزیه و تحلیل سیستم در تجزیه، تحلیل و طراحی سیستم ها